Nowa Manufaktura Pieczywa w Sosnowcu

Zapraszamy gorąco na otwarcie naszej kolejnej Manufaktury Pieczywa. Tym razem zapraszamy Was już od 6:00 do Sosnowca przy ul. Dmowskiego 24 gdzie przewidujemy nie tylko promocje i degustacje, ale również moc atrakcji dla dzieci. W dniu otwarcia na najmłodszych klientów i wielbicieli naszej marki czekać będą: 👍 popcorn 👍 wata cukrowa 👍 malowanie twarzy 👍 oraz fotobudka W nowootwartym punkcie firmowym znajdziecie: – zestawy śniadaniowe serwowane na miejscu (do każdego zestawu woda gratis albo kawa lub herbata za 1zł) – aromatyczna kawa z ekspresu, […]

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze: smacznego jajka, bogato zastawionych, świątecznych stołów, a przede wszystkim radosnej, rodzinnej atmosfery oraz mokrego Dyngusa. Zapraszamy przed Świętami do składania zamówień na wielkanocne specjały w naszych punktach firmowych.

Zamówienia tortów na Komunie

Zamówienia tortów na Komunie Jak co roku zapraszamy gorąco już teraz do składania zamówień na torty komunijne. W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji. Szczegółowy opis dostępnych kształtów, dekoracji oraz rodzajów widoczny w ulotce zamieszczonej poniżej.  

Ile nacięć ma kajzerka?

Ile nacięć ma kajzerka? Udając się do piekarni po świeże i ciepłe bułki na śniadanie mało kto zwraca uwagę na nacięcia znajdujące się na ich wierzchu. Jest to pewnego rodzaju główna cecha charakterystyczna tradycyjnych kajzerek, nie mniej jednak nie zawsze ilość nacięć jest taka sama. Każdy region Polski słynie z innych obyczajów kulturowych, w związku z czym wygląd pieczywa dostępnego w tzw. piekarniach z tradycją może nieco bardziej lub mniej różnić się od siebie. Ile nacięć naliczacie zazwyczaj na naszych […]

Sałatki przygotowane na bieżąco dla Ciebie

Sałatki przygotowane na bieżąco dla Ciebie. Czy wiesz, że anakonda – największy wąż świata – może obyć się bez jedzenia po obfitym posiłku przez kilka tygodni? Niestety organizm ludzki jest tak wyregulowany, dla prawidłowej pracy potrzebuje regularnych posiłków, dostarczanych w kilkugodzinnych odstępach. Jeśli więc czujesz, że zbliża się godzina „zero”, aby wrzucić coś na ruszt, a nie masz czasu na przygotowanie posiłku, zapraszamy na nasze wyśmienite sałatki, przygotowywane specjalnie dla Was ze świeżych składników.